Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • zachod

    , Autor: katuspp

    Dobry vecer pani doktorka,chcela by som sa vas opytat dcerka ma uz dva a pol roka od plienok sme uz odviknuty ani cez noc ale problem nam robi ze nechce vobec chodit na zachod iba na nocnik ked jej spomeniem zachod zacne revat,ked ideme niekam na navstevu tak s nocnikom,a o plienke nechce ani pocut..A ked ideme niekam von na dlhsie tak jej pit nedavam vobec a ked jej treba cikat tak rychlo domov,lebo ona chce cikat na nocnik..ale priznam sa ze ma dobru vydrz este sa nam nikde nepocikala,len ma trapi to ze o chvilu je tu leto cakame druhe babo v juni a od septembra ide do skolky..

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neriešte to, noste všade nočník alebo skúste kúpiť redukciu na záchod . jedného dňa si zvykne, Mnohé mamičky v tomto veku majú problém, že dieťatko sa vôbec nepýta!