• Údený losos

    , Autor: Renata-33

    Dobrý deň som v 36tt a včera som zjedla pár plátkov údeného lososa. Vôbec som si neuvedomila riziko. Dnes som vstala s miernym prechladnutím môže to byť príznak lysterie ? Ďakujem

    Dobrý deň, inkubačná doba listeriózy je najmenej 3 dni, takže aj keby bolo údené mäso kontaminované, ešte by sa to nestihlo prejaviť. Podľa mňa sa nemusíte obávať. Odsledujte si to.