• Tehotenstvo problém s konečníkom

    , Autor: Vierka

    Dobrý deň, som v 17 týždni tehotenstva a z ničoho nič mi začalo brnenie, cukanie v konečníku. Trvá to už týždeň žiadne bolesti ani výtok nemám. Stolicu mám pravidelne bez žiadnych problémov a bolesti. Čo to môže byť? Mám to riešiť so svojím gynekológom alebo obvodným lekárom. Môže to ohroziť bábätko? Ďakujem

    Dobrý deň, na základe opisu sa Vám neviem vôbec vyjadriť k Vašim ťažkostiam, ako aj ich príčinám. Pri pretrvávaní ťažkostí bude vhodné realizovať chirurgické vyšetrenie, keďže konečník spadá do kompetencie chirurga.