• Prudký pohyb v 37tt a bolesti

    , Autor: JePaTa

    Dobrý deň,

    som 37 tt a chcem sa opýtať, zo spánku som sa vytrhla a prudko posadila.. Nestalo sa mi yo nikdy, dnes prvýkrát? Pri tomto prudkom pohybe ma dosť pichlo do brucha a miesto stále pobolieva.. Rovnako aj pri kašľaní.. Tak sa len chcem informovať aj do budúcna, môže takýto prudší pohyb bábätku ublížiť, keď tam má už menej miesta?
    Ďakujem vopred.

    Dobrý deň, opisovaný prudší pohyb plodu neublíži, nemusíte sa obávať. Pravdepodobne ste si natiahli sval prednej steny brušnej. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.