• Hormón AMH

    , Autor: AT

    Dobrý deň,

    mám 37 rokov /partner 40/. V 10/22 sme prišli o dieťatko v 33 tt. / akútna sekcia/. Otehotnela som bez problémov po cca 3 mesiacoch aktívneho snaženia. Aktuálne mam hodnotu AMH 2,17. Je táto hodnota v poriadku vzhľadom na môj vek? Nebude problém prirodzene otehotnieť? /plánujeme sa začať snažiť začiatkom leta/.

    Dobrý deň, hodnotu AMH máte úplne v norme, máte dostatočnú ovariálnu rezervu, teda doststočný počet vajíčok. Z tohto hľadiska by ste nemali mať problém so spontánnym otehotnením.