• Výsledky z vyteru

    , Autor: Kaja462

    Dobrý deň robili mi výter z posvy a vyšlo mi nález Staphylococcus koaguláza negativny a Lactobacillus species. Tak som sa chcela opýtať či je to premna v tehotenstve (26tt) nebezpečne. Výter mi brali preventívne nie kvoli nejakým ťažkostiam. Ďakujem ha odpoved.

    Dobrý deň, výter máte negatívny. Spomínané baktérie sa bežne vyskytujú v pošve a netreba ich liečiť. Nemusíte sa obávať.