• Krčok maternice

    , Autor: Žanet97

    Dobrý deň, som v 26tt a mám skrátený krčok do 1,5cm, 30mm, vzadu zatvorený, mám nariadený kludovy režim
    Chcela som sa spýtať či je tento nález veľmi zlý, či sa môžem trochu aj pohybovať?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, iba na základe opisu sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ak máte nariadený kľudový režim, treba ho dodržiavať. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov. Pri nejasnostiach sa ich nebojte pýtať. Poznajú všetky okolnosti, ako aj výsledky vyšetrení, či progresiu nálezu a najobjektívnejšie sa Vám vedia vyjadriť.