• Nepravidelne pohyby v 21tt+5

    , Autor: Jani77

    Dobry den pan doktor, prve pohyby som zacala pocitovat na zaciatku 20tt. Myslela som, ze casom budu silniet, avsak vidim v nich v velku nepravidelnost. Niektore dni citim dieta 3krat, niektore viac alebo menej. Zatial su to vsak ani v jednom pripade nie su nejake silne pohyby. Skor je to len nieco, kde sa musim viac sustredit aby som si vsimla. Je to v poriadku? Kedy by sa mali pohyby nejako spravidelnit a zosilnit? Morfo sono bolo pred par dnami a dopadlo dobre. Mam trosku obavu ked dieta citim prebars len rano na par minut. Dakujem!

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, v tomto týždni je to v poriadku, najmä ak ste prvorodička. U každej ženy je to individuálne. Cca v 24. týždni tehotenstva by ste mali cítiť pohyby plodu jasnejšie a pravidelnejšie. Ak boli navyše výsledky vyšetrení v poriadku, nie je dôvod na obavy. Odsledujte si to.