• Tehotenstvo

    , Autor: Pamelka

    Vcera na vyšetrení v nemosnici mi zapisali toto:
    Uterux relaxovany poloha plodu hlavickou, postavenie II
    Per. Vag. Hrdlo sakralne neskratene, branka pre tesny prst, plod hlavickou nalieha na panvovy vchod OP+PP+, K nema.
    Ctg 9-10 toko bez kontrakcnej cinnosti.
    BPD: 89 HC: 312 AC 312 FL 66
    PPHLA, PII, AS+, PP+
    euhydramnion, placenta predna stena Gr II
    EFW 2600
    RI 0,6 v norme
    Grav. Hebd 36+3, molimina gravidum, gravidita intacta
    Toto zapisali ked som prisla stym hlienovym zatkom a vysetrili ma.

    Dobrý deň, výsledky máte v norme. Nemusíte sa obávať. Časť hlienovej zátky mohla vytiecť, keďže ste pre tesný prst otvorená. Po vyšetrení tiež môže dôjsť k odtoku časti hlienovej zátky. Odsledujte si to.