• Bolesť slabín

    , Autor: Lucka2110

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či je v poriadku občasná bolesť slabín, teda hlavne večer alebo ak dlhšie sedím. Som v 17tt a čakám dvojičky. Ďakujem.

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom zväčšuje a dochádza k naťahovaniu väzov závesného aparátu maternice. Navyše, ak čakáte dvojičky, môžu byť tieto naťahovania intenzívnejšie, môžu sa prejavovať občasným pichaním v pošve, v slabinách, po stranách podbruška. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.