• Váha

    , Autor: Anettka

    dobry den som 32tt a dnes som bola na kontrole a maly ma vahu 1790g prosim Vaas nieje to malo na 32tt?? dakujem

    Dobrý deň, v 32. týždni tehotenstva plod váži okolo 1700g - 1900g. Ak boli všetky výsledky USG vyšetrení v poriadku, nemusíte sa obávať. Najvhodnejšie je sa v prípade nejasností informovať priamo u vyšetrujúcich lekárov, ktorí sa Vám vedia najobjektívnejšie vyjadriť.