• Vypary z nafty

    , Autor: Petronella9595

    Dobrý deň, chcela by som sa informovať, ohľadom mojej situácie. V 10. týždni tehotenstva som išla autom, počas cesty sme zistili, že sa v kufri prevrátila nádoba s naftou, výpary rýchlo naplnili celé auto. Celá situácia, až kým som vystúpila, trvala cca 10 minút. Mohlo takéto vdychovanie nafty ublížiť bábätku? Som z toho v neustálom strese. Pocas jazdy mi bolo zle. Po vystúpení z auta, som nemala žiadne príznaky otravy. Veľmi si vážim Vašu odpoveď.

    Dobrý deň, jednorazové a krátkodobé vystavenie výparom nafty by nemalo mať vplyv na tehotenstvo. Nemusíte sa znepokojovať.