• zle vysledky

    , Autor: kvietok123

    Dobry den , 18.8 mi bolo potvrdene tehotenstvo 7+6 vcera mi prislo zle mala som bolesti skoncila som na pohotovosti tam mi pan doktor povedal ze je mensie o dva tyzdne. Vysmial ma ze som nemohla mat posl. menstruaciu 27.6 ale muselo to byt niekedy v july . Takze ako keby zastal cas a napisal mi do spravy ze som v 7. t + 6 Je mozne ze by sa prestal plod vyvijat ? Srdiecko bilo.Takze nerozumiem. Alebo sa len jeden z nich pomylil. O tyzden mam kontrolu len neviem co sa deje ak dojde k najhorsiemu. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak bola na poslednom USG prítomná akcia srdca, teda tehotenstvo je vitálne a zodpovedá 7+6 týždňu tehotenstva, presnejšia bude asi táto datácia. Takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní lekárov, absolvujte kontrolné USG vyšetrenie.