• som tehotná?

    , Autor: sendy3456

    bola som tehotná potratila som 8.9 2022 od vtedy mi az pred tyzdnom kleslo hcg len 45 uplne sa zastavilo a dnes zas stuplo na 199 mozem byt zas v tom? a ano sex bol..krvacala som len týždeň a kyret vraj nebol potrebný

    Dobrý deň, po potrate je potrebné odsledovať beta HCG až do nuly, keďže sa ešte môže vyskytnúť celá rada komplikácií. Takto sa Vám k celej situácii neviem vyjadriť. Dátum potratu ste uvideli z budúcnosti. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.