• Nízko uložené babatko

    , Autor: Radi93

    Dobry den. Chcem sa opytat. Od 25tt som otvorena na prst. Doma kludovy rezim, 8tbl magnerotu, utrogestan atd. Stale som mala babatko nizko a otvaralo ma. Vcera som bola na poradni, momentalne som 30+1. Povedala, ze vidno, ze vela lezim, ze je babo vyssie. Co ma prekvapilo poradna az o mesiac (na to, ze som otvorena asi neakoro ci? ) a druha otazka. Ked je babo vyssie, mozem trosku polavit z lezania? Ci je to otazka par hodin a je zas nizko? Uz som z lezania cela bolava a potrebujem trosku pohyb ale nechcem si zaskodit a skoncit v nemocnici. Dakujem

    Dobrý deň, iba na základe opisu sa Vám neviem takto objektívne vyjadriť. Vhodné je postupovať podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov. Pokračoval by som v kľudovom režime. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.