• Pohyby nízko

    , Autor: Mišutka

    Dobrý večer, som dva roky po sekcii a som teraz znovu tehotna. Teraz som v 27.tyzdni tehotenstva a už dva dni cítim pohyby až pod jazvou po sekcii.. chcela by som sa spýtať či je to normálne pretože pri prvom tehotenstve som pohyby tak nízko necítila. Na poslednej poradni pred mesiacom bol plod podľa doktora dobre uložený.

    Dobrý deň, v 27. týždni je ešte prakticky jedno, ako je plod v maternici uložený, keďže je v maternici ešte dostatok miesta. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.