• Masticka Tobrex do oka v tehotenstve

    , Autor: Denisa1603

    Dobry den, chcela by som sa velmi pekne opytat. Bola mi predpisana masticka do oka Tobrex na zaklade vysetrenia u ocneho nakolko mam vnutorny jacmen. Som v 9tt a chcem sa spytat ci by masticka nemohla uskodit kedze je antibioticka. Bojim sa nakolko som pred pol rokom prisla o babatko v neskorom stadiu tehotenstva takze by som nerada nieco zanedbala. Dakujem velmi krasne za odpoved. Pekny den.

    Dobrý deň, hoci sa liek neodporúča užívať počas tehotenstva, keďže nie sú žiadne štúdie o možnom vplyve, pri krátkodobej aplikácii by nemal byť žiaden problém. Predpokladám, že Vám oftalmológ liek predpísal po dôkladnom zvážení prínosu liečby.