• Testy v 16tt

    , Autor: sara-113

    Dobrý deň pán doktor,

    som v 17tt a dnes mi robili tripple test a pap test. Keď som odnášala skúmavky do laboratória, všimla som si,že na priloženom hárku s mojimi údajmi je chybne uvedená moja hmotnosť (mám o 800g viac). Neriešila som to a odovzdala. Teraz mi to vŕta v hlave. Prosím Vás,rada by som sa (pre istotu) informovala,či má uvedená chybná hmotnosť vplyv na výsledok krvných testov. Veľmi pekne ďakujem

    Dobrý deň, aj keby bola odchýlka päť kíl, zásadný vplyv na výsledok to nemá. 800g je zanedbateľná odchýlka. Nemusíte sa obávať.