• bledohnedy vytok v case MS

    , Autor: Lucia7933

    Dobry den, som na uplnom zaciatku tehotenstva, a v den ocakavanej menstruacie som mala len velmi jemne hnede az takmer priesvitny vytok, vsimla som si to len ked som sla na WC a nie vzdy, trvalo to cca2 dni. Co to mohlo byt?(predpokladam ze implatancne spinenie uz asi nie kedze toto bolo uz po pozitivnych testoch a v case menzesu) Je to v poriadku?

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa tehotenstva najčastejšie súvisí s tvorbou cievnych prepojení medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Je to pomerne časté a môže sa to opakovať. Odsledujte si to.