• Časté mocenie

    , Autor: Mia1826

    Dobrý deň Pán doktor
    Aktuálne som v 32tt+2 a dnes celý deň behám len wc kvôli častému moceniu, nič ma neboli ani nepali pri močeni. Moč mám v poriadku. Mám pocit ako by mi dieťatko tlačilo na mechúr niekedy cítim, že mi ide vypadnúť. Som prvorodička , do teraz som nemala žiadny problém .
    Všetky výsledky mám dobre
    Môže byt dieťatko tam otcene že tlači na mechúr a preto mám také ťažkosti ?

    Dobrý deň, najmä v III. trimestri sa tehotná žena už stretáva s častým močením, pretože maternica tlači na močový mechúr, čo je samozrejme normálne. Odsledujte si to.