• Stres pocas a po ovulacii

    , Autor: laura207

    Dobry den,

    co moze najhorsie sposobit stres pocas a v obdobi po ovulacii?
    Akurat sa snazime, a prave som prezivala troska stresove obobie a mam strach ze aj keby to nahodou predsa vyslo, tak môze nastat potrat, (jeden MA som uz mala) a preto ten strach..ze co ak kvoli tomu ze stresujem, znova potratim alebo nejako mu inak uskodim?

    dakujem

    Dobrý deň, je pravda, že stres je jedným z najrizikovejších faktorov. Ak nie sú u ženy ideálne podmienky k tehotenstvu, žena neotehotnie. Je však iné, ak dôjde k zamlčanému potratu napríklad v 8. týždni tehotenstva, tam už môže byť príčin viacero. Ak budete myslieť na to, že sa to nepodarí, budete v ešte väčšom strese a o to viac bude ťažšie otehotnieť. Treba myslieť pozitívne a podarí sa to.