• Mykoza v tehotenstve

    , Autor: ZuzSol

    Dobry den, som v 36 tt, vcera mi povedali, ze som uz na 2 cm otvorena, a dnes po dobrati atb (kvoli zapalu dutin) ma zastihlo velmi neprijemne palenie a svrbenie v posve, pravdepodobne mykoza. Moja pani doktorka neordinuje az do pondelka - co si mozem dovtedy prosim volne kupit v lekarni aby som to prezila a bolo to bezpecne?

    Dakujem vopred.

    S pozdravom,
    Zuzana Solcanska

    Dobrý deň, skúsiť si môžete aplikovať voľnopredajné antimykotiká, napríklad Canesten krém, či vaginálne tablety. Následne si realizujte niekoľkodňovú kúru vaginálnymi probiotikami.