• Kolky týždeň?

    , Autor: Cakambabatko

    Dobrý deň, posledná menstruacia 4.5, keď som bola u gynekológa 15.6 ešte na sone nič nevidel a hcg malo hodnotu 27,… 1.7 mi potvrdili podľa sona tehotenstvo 6t+3d…no podľa poslednej menštruácie mi to vychádza na 9ty týždeň..ako to je možné?

    Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali nepravidelný menštruačný cyklus, alebo posunutú ovuláciu, je pomerne častá rozdielnosť datácie tehotenstva podľa poslednej menštruácie a podľa tehotenstva. Ak máte potvrdené tehotenstvo a ste v siedmom týždni, riadime sa podľa týchto údajov.