• Krv v moči po supraxe

    , Autor: Nunka17

    Dobrý deň pán Doktor, som týždeň po doužívaní atb suprax, ktoré som brala 10 dní, kúpila som si hepta phanove papieriky na moč a stále mám stopy krvi v moči, som v 15tt, čím to môže byť, vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, krv v moči zistená lakmusovým papierikom nemusí súvisieť s užívaním antibiotík. Príčin môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.