• Otehotnie

    , Autor: Jasm

    Dobrý deň chcem sa spýtať snažím sa otehotnieť bola som aj u lekára som v poriadku partner bol tiež a je v poriadku len doktor mi dal duphaston že ho mám uzivat od 14 dňa menštruácie 10 dni ráno a večer len ja som ešte furt nedostala menštruáciu mala som ju mat 4.6 a furt nič test mi vyšiel negatívny užívam aj kyselinu listovú a už 2 týždne ma bolia prsia viete mi poradiť ďakujem

    Dobrý deň, príčin meškajúcej menštruácie môže byť viacero. Ak sa snažíte otehotnieť, pri meškaní meškaní menštruácie aspoň 14 dní si realizujte tehotenský test, prípadne navštívte Vášho obvodného gynekológa.