• Macmiror complex 500

    , Autor: Vikit

    Dobrý deň pán doktor, aktuálne som v 25 tt, minuly tyzden mi začali problémy so začínajúcim zápalom močových ciest plus pálenie v pošve. Zápal mám preliečený, ale moja gynekologička mi zistila nejaku baktériu v pošve na ktorú mi dala na 12 dni macmiror complex 500. Včera večer som si dala 4 tabletku a mám pocit , že dnes od rána pociťujem ešte silnejšie pálenie, mám pokračovať v kladaní? Alebo mám prerušiť liečbu ? Poradňu mám buduci tyzden v stredu, minulý utorok, keď mi brala ster bolo všetko v poriadku až na tú baktériu. Ďakujem.

    Dobrý deň, ak máte počas liečby Macmirorom pocit, že sa stav zhoršuje, prestaňte si aplikovať vaginálne globulky a informujte o tom Vášho obvodného gynekológa.