• Odstránenie bradavice v tehotenstve

    , Autor: Erra77tttt

    Dobrý deň prajem, pán doktor. Chcela by som sa Vás opýtať, či môže Kollodium forte ublížiť plodu, keď mám bradavicu na palci a som v 25 tt. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak sa jedná o nie príliš veľkú bradavicu, je možné Kolodium forte použiť v odporúčanej dĺžke liečby (10 - 14 dní) aj v tehotenstve.
    Ak nedôjde behom tejto doby k odstráneniu bradavice, je ich viac, prípadne sa objaví znovu, odporúčam navštíviť kožného lekára.
    Opakované dlhodobé používanie a ošetrovanie viacerých miest nie je vhodné pre možnosť vstrebávania zložiek.