• Jod a Vincentka

    , Autor: Iva999

    Dobry den,
    Pocula som, ze v tehotenstve a pri dojceni je dobre doplnat jod. Je vhodne pit Vincentku v malych mnozstvach? Na flasi je napisane, ze ju mozu tehotne, tak by som si to chcela overit. Mam lahko zvysenu hodnotu TSH stitnej zlazy. Mohlo by to pomoct takto doplnit jod?
    Dakujem

    Dobrý deň, Vincentku piť môžete, že to ale zásadne zmení hladinu hormónov, si nemyslím.