• Zimnica

    , Autor: Nunka17

    Dobrý deň, som skoro v 6tt a večer mi začalo byť veľmi zima dokonca už ani nechodím tak často na toaletu ako na začiatku je to normálne? ďakujem

    Dobrý deň, príčina ťažkostí nemusí byť vôbec gynekologická. Takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní negynekologických ťažkostí navštívte Vášho obvodného lekára.