• Užívanie magnerot

    , Autor: SimsaL

    Dobrý deň pán doktor, mám otázku ohľadom užívania Magnerot. v 35tt sa mi stala nepríjemná vec, že som odpadla...no za dôsledkom všetkého bolo asi vyčerpanie organizmu (po prekonaní covidu, ktorý som prekonala) dovtedy som magnerot neuzivala, môj doktor mi nasadil magnerot, ktorý mám užívať do 37tt ako mi povedal a potom ho vysadiť aby to neovplyvnilo pôrod... No po ňom sa cítim lepšie...no teraz som už v 38tt, cítim slabšie bolesti skúsila som ho vysadiť no po 2 dňoch sa necítim dobre, mam ako keby závraty a strach z odpadnutia a pod. Myslíte, že 1 tableta magnerot denne mi môže nejako ublížiť v procese pôrodu, prípadne v otváraní sa? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, jedna tabletka magnézia denne nemá na priebeh pôrodu vplyv. Nemusíte sa obávať.