• Černanie kože zo zlata

    , Autor: M@jušk@

    Dobrý deň, som v 29 týždni tehotenstva, začala mi černať koža na prstoch z obrúčky a snubného prsteňa . Nikdy predtým sa mi to nestalo, až teraz v tehotenstve. Chcem sa opýtať či to môže byť signálom organizmu na niečo zlé. Ďakujem

    Dobrý deň, hlavným dôvodom, prečo môžu na koži zostať tmavé pruhy zo zlata, je kvalita samotného kovu. Koža sčernie, keď nosíte šperky, ktoré sa predávajú ako kvalitné zlato, ale nie je tomu tak. Ja sa Vám však k tomu neviem bližšie objektívne vyjadriť.