• Magnerot 500mg

    , Autor: Mili148

    Pekný deň prajem. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, aké dávkovanie lieku Magnerot by ste odporučili na začiatku 14.týždňa? Beriem aj Femibion 2, kde je RVH horčíka len 20% (75mg). Mávam bolesti hlavy, (ktoré som, ale mala aj pred tehotenstvom), niekedy v noci aj kŕče v lýtkach, únavu. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, magnézium sa nemusí užívať počas tehotenstva štandardne a automaticky. Ak sú kŕče v lýtkach najmä v noci a užívate aj Femibion, pre začiatok bude stačiť užívať jednu tabletku MagneROTu večer. Pri nedostatočnom účinku si viete magnézium navýšiť a užívať napríklad jednu tabletku ráno a jednu večer. Odsledujte si to.