• Úzka gumička na ruke

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň pán doktor dnes som si dala dolu gumičku z vlasov veľmi úzku dala som si ju na ruku a zabudla som na ňu mala som ju tak asi 8hodin sa mi to vrilo do ruky keď som si to dala dole tak ma ešte 3 hodiny veľmi bolela som v 16tt a moja otázka znie nemohlo to nejako ovplyvniť prívod kyslíka plodu alebo ho nejako poškodiť? Ďakujem vám krasne

    Dobrý deň, spomínaný útlak gumičky na ruke nemá na tehotenstvo žiadny vplyv, nemusíte sa obávať.