• Caste bolesti hlavy

    , Autor: Janulka83

    Dobry den,
    priblizne od 2.mesiaca tehotenstva mam caste bolesti hlavy.Kazdy tyzden ma boli hlava na tom istom mieste.V poradni mi doktor povedal,ze su to horm.zmeny a ze to v 2.trimestri prejde. Teraz som v 20tt a vobec sa to nezlepsilo.Niekedy bolest trva 2-3 dni. Je to normalne? Uz som z toho z toho vystrasena,predtym ma hlava bolela tak raz za pol roka.

    Dobrý deň, môže sa jednať aj o migrenózne bolesti hlavy, ťažko povedať. Skúsiť môžete Paralen 2 tabletky každých cca 6 - 8 hodín, odporúčam tiež piť veľké množstvo tekutín, aj tri litre denne, skúsiť môžete aj silnú kávu. Pri pretrvávaní ťažkostí je vhodné realizovať neurologické vyšetrenie.