• 9 tt

    , Autor: Mia1826

    Dobrý deň pán doktor
    Do minulého týždňa som mala nevoľnosti
    Veľmi mi nechutilo jesť. Je mi už lepšie sem tam mám také tlaky v podbrušku, ktoré trvajú len chvíľku .
    Bojím sa či sa niečo nestalo , kdeže mi už nieje zle. Som aktuálne v 9 tt a pred dvoma týždňami mi doktorka potvrdila , že je všetko v poriadku a bolo počuť aj srdiečko.
    Do poradne mám ísť až 18.2.2022
    Ťažkosti nemám žiadne a ani výtok len taký prirodzený bez farby a zápachu ako na začiatku tehotenstva
    Ďakuje. Za odpoved

    Dobrý deň, podľa mňa sa nemusíte obávať. Ak bolo všetko v poriadku a nemáte žiadne ťažkosti, stačí realizovať poradňu podľa odporúčania. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.