• Špinenie v 14tt

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň pán doktor mam otázočku už raz som spinila v tehotenstve a nič to nebolo pred večerom som spinila zase také hnedo krvavé a dosť celý deň pichalo ma v chrbte a podbrušku ako by mi tvrdlo a pichalo na druhý deň to už bolo v poriadku myslíte že by sa potrat v tomto týždni prejavil spinenim? Dakujem

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa tehotenstva je najčastejšie spôsobené tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Netreba hneď myslieť na potrat. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.