• Pád počas tehotenstva

    , Autor: mia

    Dobrý deň prajem,
    som v 14 tt a včera som sa pošmykla na ľade a spadla dopredu na ruky a nohy. Bruško som si moc neudrela, ale veľmi som sa zľakla. Nemám žiadne bolesti ani špinenie, krvácanie. Len sa bojím o malinké. Myslíte, že sa mohlo bábätku niečo stať? Do poradne idem až budúci týždeň, tento týždeň moja doktorka nerobí a neviem či treba ísť na pohotovosť.
    Ďakujem za odpoveď :)

    Dobrý deň, embryo je v maternici dobre chránené. Ak ste nespadli priamo na brucho, nekrvácate, ani nemáte bolesti podbruška, podľa mňa sa nemusíte vôbec obávať a stačí navštíviť gynekológa podľa plánu. Odsledujte si to.