• Výsledky 1. a 2. skriningu

    , Autor: PauliBari

    Dobry den,

    Chcela by som sa spytat pri prvom skriningu v 12tt mi vysli vraj velmi dobre vysledky s tym, ze hodnota NT bola 1,1. Pri druhom uz vysli vysledky zle so zvýšeným rizikom na DS s mierkou 1:260. Mam z toho akurat tak nervy lebo mi vravia, ze to niesu az tak zle vysledky. Mam 28 rokov a pred tymto tehotenstvo som prekonala spontánny potrat v 8tt.
    Aky je prosim Vas názor na moju situáciu? Som objednana na dalsie krvné testy a na morfologicky ultrazvuk.

    Dakujem velmi pekne za odpoved

    Dobrý deň, aj keď chápem Vaše znepokojenie, iba na základe opisovaných okolností sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní a absolvujte odporúčané vyšetrenia.