• Lomexin 2%

    , Autor: Jana232

    Dobrý deň, moja gynekologička mi v 23 týždni tehotenstva predpísala na mykózu krém Lomaxin 2% s aplikátorom. V príbalovom letáku som si ale prečítala že v tehotenstve sa nemá používať aplikátor. Je teda nejaká iná možnosť ako krém používať alebo opatrne predsa len používať aj aplikátor? Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, krém sa dá aplikovať aj bez aplikátora. V prípade, že budete opatrná, sa dá použiť aj aplikátor, ktorý však nezasuniete hlboko.