• Stlačenie podbruska

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň pán doktor včera sme spolu spali s mužom som v 10tt a išli sme tak z boku manžel sa nejako pozabudol a keď prirazal tak ma držal za pod bruško a pri prirazany mi ho veľmi stlačil až potom si to uvedomil bude bábätko v poriadku? Je chránené? Prejaví sa potrat krvácaním v tomto týždni? Teraz ma v podbrušku na tej strane dosť pichá ale nekvacam prejavil by sa potrat krvácaním? Naozaj veľmi pekne ďakujem

    Dobrý deň, zárodkok je v maternici dobre chránený, nemusíte sa báť. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.