• Otehotnenie

    , Autor: Ivanka 555

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať. S partnerom sme mali nechránený sex 2 dní po skončení menštruácie čiže 5.1. Urobil sa do mňa. Čo sa týka toho riadim sa menštruačným kalendárom. Podľa kalendára mi plodné dni ukazuje od 11.1 a ovulácia by mala byť 16.1. V menštruačnom kalendári si stále aktualizujem dátum menzesu. Moja otázka je aké veľké je riziko otehotnenia keďže deti ešte neplánujeme.

    Dobrý deň, vo všeobecnosti za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá., hoci za daných okolností je riziko o niečo nižšie.