• Klitoralny orgazmus v 1 trimestri

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň pán doktor som v 1 trimestri a chcem sa spýtať ci môže nejako klitoralny orgazmus spôsobiť potrat a ci ak mám rizikové tehotenstvo môžem vôbec dosahovať orgazmus je to bezpečné? Ďakujem vam

    Dobrý deň, nepoznám žiadne bližšie informácie, či okolnosti týkajúce sa Vášho zdravotného stavu, ale ak Vám nebolo vyslovene zakázané mať pohlavný styk, nemusíte sa obmedzovať. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať Vášho obvodného gynekológa.