• Mledzivo s prímesou krvi

    , Autor: Peťuš 999

    Dobrý deň,som v 36.tt a rano som si našla na tričku flak z mledziva,ale s primesou krvi.Zlakla som sa a chcem sa opýtať,či je to bežné,alebo niečo nieje v poriadku?Mledzivo s primesou krvi mi po stlačení ide z obidvoch prsnikov.Nebolia ma.Inak cele tehotenstvo prebieha v poriadku.Ďakujem velmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, úplne bežné to nie je, ale takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.