• Bolesti v dolnej casti chrbta v 11tt

    , Autor: Mini-m

    Dobry den,
    Som v 11/3 tehitenstva. Od vcera ma bolia krize, podobne ako po seknuti v krizoch. Vcera som bola na kratkej prevhadzke a po navrate som si na chvilu sadla a odvtedy mam bolesti. Do konca tohto tyzdna este beriem progesteron a esteofem. Obcas citim aj bolesti bruska. Mozem si na krize prilozit termoform. Alebo by som maka kontaktovat lekara? Na kontrolu mam ist 28.12. Dakujem

    Dobrý deň, kľudne ste mohli prechladnúť. Nemusí sa jednať o gynekologický problém, takže je možné, že Vám s tým nepomôže ani gynekológ. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Termoform by som teraz nepoužíval. Odsledujte si to.