• Dalacin V 2%

    , Autor: Dak22

    Dobrý deň.
    Poprosím vás o radu. Som v 32tt celé tehotenstvo mám výtok, ale teraz som mala niečo zlé vo výsledkoch steru, ale neviem ako moc. Lekár mi predpísal Dalacin. Po prečítaní vedlajších účinkov a to, že sa v druhom a treťom trimestri používa len nevyhnutne som trochu vystrašená, či je to bezpečné pre bábätko, resp. pre mňa.
    Ďakujem vám za odpoveď.

    Dobrý deň, keďže nepoznám výsledky vyšetrení, bližšie informácie, ani okolnosti, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, ktorý pozná všetky výsledky vyšetrení a najobjektívnejšie sa Vám vie vyjadriť.