• Duch

    , Autor: valika4

    Dobrý deň, už 2 týždne mi mešká menštruácia tak som si spravila testy. 2 od rovnakej značky a jeden od inej. Všetky ukazujú druhú čiarku ale slabšie tzv. ducha? Som tehotná alebo nie už som z toho v rozpakoch. ďakujem

    Dobrý deň, ak sú na testoch dve čiarky, ste pravdepodobne tehotná. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.