• Obezita a tehotenstvo

    , Autor: kvietok123

    Dobry den, som v 8.tyzdni ale mam nadvahu. Nestihla som schudnúť po prvom dietati . Dcera ma 8m.
    Mala som cisarsky kvoli covidu (zapal pluc ) 33. tyzden
    Teraz neviem ci sa to da zvladnut mam 165 cm a 112 kg. Mate skusenosti takymito zenami kt. uspesne zvladli porod aj tehotenstvo a narodilo sa im zdrave babo ?
    Moj lekar sa vyjadril ze mal aj horsie pripady.

    Dobrý deň, zvládnuť to zvládnete, vzhľadom k okolnostiam je však potrebné zvážiť spôsob vedenia pôrodu.