• Pichanie v ľavom vajecniku

    , Autor: PauliBari

    Dobry den pan doktor,
    Prosim Vas chcela by som sa spytat, v mesiaci jún som potratila v 6tt a teraz po 4 mesiacoch som mala opäť pozitívny test, len ma uz asi viac ako tyzden trapi bolestivé pichanie v ľavom vajecniku. Podla kalkulačky by som mala byt v 5tt, myslite, ze je taka bolest jedneho vaječníka normálna, alebo by som mala navštíviť gynekológa uz teraz? Dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Príčin ťažkostí môže byť viacero, myslieť však treba aj na mimomaternicové tehotenstvo.