• Test negatívny ale menstruacia nikde, Som tehotná alebo nie?

    , Autor: Klaudi❤️

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať jednu otázočku.. Pred dvoma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky po prvom týždni užívania tabletiek z druhého radu som zjedla 1 tabletku a potom som už viac tabletky nejedla do 3 dní som dostala menštruáciu to bolo 5 augusta a od vtedy som už nedostala menstruaciu môžem byť tehotná? Robila som si tehotenske testy ale stále ukazuje 1 čiarku na dvoch testoch sa mi zdalo ze veľmi slabúcko bolo vidno druhu čiarku ale len veľmi slabúcko a len na dvoch testoch z 10tich.. Niekedy mi je aj nevoľno, som veľmi unavená skoro nič sa mi nechce mam strašnú chuť do jedla, a niekedy ma aj hlava boli cely deň.. Môže to byť tehotenstvo?? Babätko by sme chceli už som zúfalá ci sa mam tešiť alebo nie.. Ku doktorovi som už objednana.. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Absolvujte plánované gynekologické vyšetrenie, na základe ktorého sa vylúči alebo potvrdí tehotenstvo a určí ďalší postup.