• Výplach

    , Autor: Ppetra

    Dobrý deň, s partnerom sme mali trikrát nechránený sex s vyvrcholením ( vcera a predvcerom) a spravila som výplach vagíny ale nie som si ista ci je to dostacujuce.
    Myslíte, že to pomohlo alebo som už tehotná?
    Vcera som zistila, ze mam plodne dni.

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku, nie len počas plodných dní, sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Nespoliehal by som sa na vaginálny výplach, ktorý nie je antikoncepčnou metódou.